Vasas-Plaket-Kecskeméti VSC 19-4 (4-1, 4-0, 5-1, 6-2)

Komjádi uszoda, 300 néző. V: dr. Fekete, Vojvoda
Gól - emberelőnyből: 11/8, ill. 4/2
Négyméteresből: 1/1, ill. -
Kipontozódott: Pánczél (20. p.), Steinacker (22. p.)

VASAS: NÉMETH ZS. - MADARAS 4, Vindisch, VARGA T. 3, Hesz 2, Vári 1, STEINMETZ Á. 5. Cs: Székely 2, Mátyás 1, Varga II Zs. 1. Edző: Somossy József

KECSKEMÉT: Harkai - Dongó T., Bíró 2, Mráz 2, Dani, Kollár, Pánczél. Cs: Szabó (kapus), Dongó L., Réz, Orosz, Steinacker. Edző: Varga József

Az első fordulóban lejátszott BVSC elleni mérkőzés óta nincs igazán kemény teszt elé állítva a Vasas, melynek csapata szokás szerint legázolta soros ellenfelét - a vízbe szállt mezőnyjátékosok közül egyedül Vindisch nem köszönt be Harkainak.

Kontavill-Szentesi VK-BVSC-Brendon 8-11 (3-3, 1-2, 1-3, 3-3)

Szentes, 600 néző. V: Kosztolánczy, Lakatos
Gól - emberelőnyből: 6/4, ill. 8/5

SZENTES: HORVÁTH T. 1 - PELLEI 3, Csörgő 2, KISS I. 1, Szabó N., Kameneckij, Szénászky. Cs: Vígh, Berki 1, Hyc, Dallos, Juhász. Edző: Kádár József

BVSC: SZÉCSI - Csányi, Seres, MÉSZÁROS 1, VINCZE 2, Varjas 1, Kis G. 1. Cs: Zoufal, Petik, Fülöp 1, IBOLYA 4, Gulyás, Németh Zs. 1. Edző: Gerendás György

Ugyan Horváth Tamás góljával a Szentes vezetett - a kapus a megúszó támadók elé kitempózó Szécsi Zoltán fölött ívelt a hálóba -, sőt, a harmadik negyed elejéig egálban volt (5-5), ezt követően azonban belelendültek a vasutasok. Különösen Ibolya Tamás brillírozott - vele kapcsolatban viszont mindenképpen illik megemlíteni, hogy három éve épp Szentesről igazolt a BVSC-hez...

Tatabányai VSE-UTE Taxi 2000 4-19 (0-4, 1-5, 1-3, 2-7)

Tatabánya, 200 néző. V: Bors, Horváth Csaba
Gól - emberelőnyből: 7/2, ill. 11/6
Kipontozódott: Helembai (18. p.), Szalai Á. (28.)
Kiállítva cserével: Bíró A. (21. p.)

TATABÁNYA: Vejlandics - Kedró, Helembai, Szalai Á., Hodek 2, Csányi 2, Gebauer. Cs: Fehérvári, Hegyháti, Bartalics, Harmathi, Schwarcz, Fazekas. Edző: Persely József

UTE: Áts - KOVÁCS R. 5, DÁVID 4, Kéri 2, Suti 2, Zentai 1, Létay. Cs: Benczúr 1, Ábrahám 1, Dala 1, Bíró A. 1, Bene 1, Meszner. Edző: Csapó Gábor

Túl sok kommentár nem szükségeltetik a mérkőzéshez, amelyen a liláknál Létay kivételével mindenki a kapuba talált.

Szolnoki VSC-Tabán Trafik Szeged 7-10 (1-2, 2-4, 2-1, 2-3)
Óriási távoli bombáikkal a vendégek végül gond nélkül megnyerték a mérkőzést, jóllehet a szolnokiak 3-6-ot követően kétszer is az egyenlítésért támadhattak.

OSC-British Knights-KSI SE 8-5 (3-2, 1-2, 2-1, 2-0)

Kőér u., 100 néző. V: Bátori, Németh F.
Gól - emberelőnyből: 12/5, ill. 7/0
Négyméteresből: -, ill. 2/2
Kipontozódott: Lutter (11. p.)

OSC: Tory - BÉKÉSI 2, Ürögi, Mányai 1, BEREZVAI 4, Ferkó, Frikk. Cs: Bleszity 1, Bonczföldi, Keszthelyi, Hábetler, Halász, Szollár. Edző: Horváth János

KSI: Gáti - Lutter, Fáy 1, Balatoni, Kriszt, László, Rex-Kiss E. Cs: Varga I., Kuncz, Barna 1, Petrik, HANGODY 3. Edző: Merész András

A meglehetősen mérsékelt teljesítményt nyújtó OSC csupán a negyedik negyedben tudta legy?rni a meglehetősen lelkesen küzdő tinédzsereket.

ZT Hungária-Eger-Domino-BHSE 5-17 (1-5, 0-3, 1-4, 3-5)
Eger. V: Székely Z., Kiszelly
Gól - emberelonybol: 6/2, ill. 6/5
Négyméteresbol: 2/2, ill. 2/1
Kipontozódott: Bereczki (28. p.)

EGER: Jászberényi - Kiss Sz., Szabolcsi, SERESS 2, Szabó G. 1, Hegedus, Kiss L. Cs: ÁNCSÁN 2, Hajós, Tóth P., Tóth K., Veréb, Cseh. Edzo: Gyulavári Zoltán

DOMINO: PELLE - Gombos, Jäger, Molnár T. 2, BIROS 3, Tóth I. 1, KISS G. 3. Cs: Bereczki 2, BÁRÁNY 3, Szívós, Ofner, Kovács O. 1, Sugár 2. Edzo: Kovács István

Olimpiai bajnokai vezérletével másfél negyed alatt lerohanta az egerieket a címvédő: Molnár és Biros az idei bajnokságban először vízbe szálló Kiss Gergővel testvériesen megosztozott az első hat gólon - aztán a többieket is "hagyták" érvényesülni a sydneyiek. Ôk pedig - érvényesültek.

Női bajnokság a Felina-kupáért

Carnex-Szentesi VK-Dunaújvárosi Főiskola 6-14 (1-3, 0-3, 2-3, 3-5)

Szentes, 300 néző. V: Kosztolánczy, Lakatos
Gól - emberelőnyből: 3/2, ill. 4/4
Négyméteresből: 2/2, ill. -
Kipontozódott: Erdős (23. p.)

SZENTES: Varga Z. - Győri 2, Vér, MOLNÁR 2, Pengő 1, Szremkó 1, Arató. Cs: Makra. Edző: Szremkó Krisztina

DUNAÚJVÁROS: SÓS - Tiba 1, Benkő N., PRIMÁSZ 3, Kovács 1, ZANTLEITNER 1, Benkő T. 2. Cs: TÓTH A. 2, Erdős 2, Dubniczky, Bódi 2. Edző: Mihók Attila

BVSC-Satelit-Vasas SC 7-7 (1-3, 3-1, 1-1, 2-2)

Szőnyi út, 50 néző. V: Kiszelly, dr. Fekete
Gól - emberelőnyből: 5/2, ill. 6/4

BVSC: Györe Zs. - Dancsa 1, GÁL 1, Rédei 1, Györe A. 3, Kovács R., Polereczky. Cs: Pápai (kapus), Butuza, Vígh 1. Edző: Györe Lajos

VASAS: HORVÁTH P. - Balázs, Porvay, Hári, Császári 1, IPACS 3, SZABÓ SZ. 3. Edző: Pálinkás Tamás

DVSI-Green System-BVSC-Brendon-Arisona 6-8 (1-2, 1-0, 1-3, 3-3)

Dunaújváros, 100 néző. V: Székely, Marjay
Gól - emberelőnyből: 9/4, ill. 8/3
Kipontozódott: Baráth (24. p.)

DVSI: Jankovics - Csavajda 1, Zsámbok, POSZKOLI 2, Baráth, BRÁVIK F. 1, Varga Z. 1. Cs: Brávik H. (kapus), Németh N., Sz?cs 1, Bábsony, Bede, Jenei. Edző: Uitz Csaba

BVSC: BARANYINÉ - Bodor, ERDŐSI 2, Ádám Zs., Varga D. 1, Kovács G., PIVON 3. Cs: Tóth I. 1, Kerpen, Miklósfalvi, Bátori 1, Jászberényi. Edző: Tóth Zoltán

10. OSC 7 - - 7 18-124 0

Olasz bajnokság, 3. forduló. A-csoport: Ortigia (Regos 2)-Chiavari 8-6. B-csoport: Messina (Szebeni 1)-Florentia (Fodor 2) 4-13, Bogliasco (Petováry 2, Torday 2)-Savona (Varga I Zs. 2, Märcz 1) 5-14. C-csoport: Pescara-Roma 5-4, Brescia-Anzio 16-10. D-csoport: Canottieri (Binder)-Recco (Benedek 2) 5-12, Camogli-Palermo 12-7