Magyarország-Jugoszlávia 10-7
(2-1, 2-2, 3-2, 3-2)
Gyula, Várfürdő uszoda, 500 néző. V: Golikov (orosz), Donev (bolgár)
MAGYARORSZÁG: NAGY V. - SZIRÁNYI 1, LÉTAY 4, Süveges, Tóth, Gór-Nagy, Hosnyánszky. Cs: Decker, Varga D., GULYÁS 4, Szabó N. 1, Hegedűs, Czigány. Edző: Godova Gábor
JUGOSZLÁVIA. Gólszerzők: D. Filipovics, Obradovics, Pietlovics, Csuk, Raden, Csukovics, Ljubanovics
Gól - emberelőnyből: 9/4, ill. 10/5

Olaszország-Spanyolország 4-7. G: Foresti 2, Caliogna, Africano, ill. Gallego 2, Casado, Espanol, Hernández, R. Garcia, G. Garcia
Horvátország-Németország 16-5. G: Domagoj 4, Letica 3, Barbir 3, Vranjes 2, Boskovic 2, Sutic, Borna, ill. Grade, Held, Müller, Rössing, Bayer
A végeredmény: 1. Magyarország 10 pont (51-17), 2. Jugoszlávia 8 (50-30), 3. Horvátország 6 (45-36), 4. Spanyolország 4 (31-35), 5. Olaszország 1 (21-40), 6. Németország 1 (25-66)
Legjobb játékos: Hosnyánszky Norbert (magyar). Legjobb kapus: Gojko Pjetlovics (jugoszláv). Gólkirály: Miho Bojkovic (horvát)

Rögtön az első támadásból Szirányi révén már be is köszönt a magyar válogatott a déli szomszédnak, majd Tóth átadását Létay értékesítette, aztán a jugoszlávok emberelőnyből szépítettek. A második játékrész kiegyenlített eredményt hozott, bár Gulyás százszázalékos helyzetben hibázott, a harmadik negyedben viszont növelte előnyét a Godova-csapat, s a negyedik etap szintén a mieinké volt.
A tornát tehát százszázalékos teljesítménnyel a magyar csapat nyerte. Az eredményhirdetést követően Kemény Ferenc, a szövetség elnökségének tagja elmondta, a közelgő Eb szempontjából rendkívül tanulságos és hasznos volt a torna, sikerült az ellenfeleket jól feltérképezni, ráadásul csodálatos volt a környezet, a közönség és kifogástalan a szervezés.

Mestermérleg
Godova Gábor: - Masszív csapatmunkánk mellé most kiváló egyéni teljesítményekre is szükség volt, hogy le tudjuk győzni ezt a nagyon erős jugoszláv válogatottat.
Dejan Udovicsics: - Megtettünk mindent, amit tudtunk, ezúttal jobb csapattal találkoztunk.