Olaszország: Hét gólt lőttek
--------------------------------------------------------------------------------
forrás: SZG, Nemzeti Sport 2003.12.01

A Märcz Tamást, Monostori Attilát és Varga I Zsoltot soraiban tudó Savona legutóbb a Bajnokok Ligája-győztes Pro Reccót fogadta otthonában az olasz A1-liga második szakaszában, a most magunk mögött hagyott hét végén pedig a gólgyáros Szapiccsal érkező Camoglit.

Míg Benedek Tiborék ellen három pontot szerzett a magyar trió, ezúttal meg kellett izzadnia az egy pontért is, holott honfitársaink összesen hétszer voltak eredményesek. A most is brillírozó, hat találatot jegyző szerb vezérletével 12–9-re is vezetett már a Camogli, végül 12–13-nál Rath egyenlített. A Pro Recco a Chiavarihoz látogatott, és a harmadik negyedben elért 4–2-vel 7–5-ös előnyt szerzett, amiből csak egy gólocskát engedett a befejező felvonásban. Benedek egyszer rezegtette meg az ellenfél hálóját, akárcsak a másik oldalon Katonás Gergely.

Olasz bajnokság
A1-liga, férfiak. Második szakasz, 3. forduló. Magyar érdekeltségű eredmények. A-csoport: Savona (Märcz Tamás 3, Monostori Attila 3, Varga I Zsolt 1)–Camogli 13–13, Chiavari (Katonás Gergely 1)–Pro Recco (Benedek Tibor 1) 8–9, Ortigia (Regős Áron 1, Binder Szabolcs 1)–Brescia 10–11. Az állás: 1. Posillipo 9 pont, 2. Savona 7, 3. Brescia 6 (30–23), 4. Pro Recco 6 (30–28), …7. Chiavari 0 (25–29), 8. Ortigia 0 (19–32)
B-csoport: Cremona–Florentia (Hosnyánszky Norbert 2) 12–11, Napoli–Catania (Fazekas Zoltán) 8–8. Az állás: 1. Cremona 7, 2. Palermo 6, 3. Catania, …8. Florentia 0