SPORTESEMÉNYEK
  BUDAPEST 2017, vizes vb
  RACICE kajak-kenu vb
  KOPPENHÁGA úszó Eb

  PYEONGCHANG 2018
 
  BELGRÁD kajak-kenu Eb
  BARCELONA vízilabda Eb
  GLASGOW 2018, úszó Eb
  MONTEMOR kajak-kenu vb
  HUANGZHOU 2018 úszó vb

  GWANGJU 2019, vizes vb
 
  SZEGED kajak-kenu vb

  BUDAPEST 2020, úszó Eb
  BUDAPEST 2020, póló Eb
  TOKYO 2020
 
  ABU-DHABI 2020, úszó vb

  FUKUOKA 2021, vizes vb

  BEIJING 2022
 
  KAZAN 2022, úszó vb

  DOHA 2023, vizes vb

  BUDAPEST 2024, úszó vb

ÚSZÓ VK 2016
LINKEK
  hivatalos honlap

NETANYA EB 2015

LONDON 2016
RIO 2016
BUDAPEST 2017
 
KATACAhome

HOME / SPORT / ÚSZÁS / Úszó Világ Kupa 2016


FINA Úszó Világ Kupa 2016

2016.08.26-27 Paris-Chartres (FRA)

1. nap
100mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 4.
50mmellférfiVAN DER BURGH Cameron (RSA)
100mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mpillangónõiHOSSZÚ Katinka 1.
100mhátférfiHURLEY Bobby (AUS)
50mhátnõiSEEBOHM Emily (AUS)
HOSSZÚ Katinka 3.
200mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 6.
400mgyorsférfiPOTHAIN Jordan (FRA)
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 5.
JAKABOS Zsuzsanna 6.
200mmellférfiVAN DER BURGH Cameron (RSA)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiZEVINA Daryna (UKR)
HOSSZÚ Katinka 2.
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiHENTKE Franziska (GER)
HOSSZÚ Katinka 2.
400mvegyesférfiHEINTZ Philip
MESZAROS Mark 2.
4x50mvegyesmixed váltóFRA

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
200mgyorsférfiHEINTZ Philip
MESZAROS Mark 8.
50mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mmellférfiVAN DER BURGH Cameron (RSA)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka 1.
50mhátférfiSTRAVIUS Jeremy (FRA)
200mpillangónõiHENTKE Franziska (GER)
JAKABOS Zsuzsanna 3.
200mvegyesférfiHEINTZ Philip (GER)
400mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mmellnõiKANETO Rie (JPN)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
200mhátférfi LARKIN Mitchell (AUS)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 6.
1500mgyorsférfiMICKA Jan (CZE)
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
4x50mgyorsmixed váltóFRA
2016.08.30-31 Berlin (GER)

1. nap
100mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
50mmellférfiVAN DER BURGH Cameron (RSA)
100mmellnõiMEILI Katie (USA)
100mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 3.
100mhátférfiDONETS Stanislav (RUS)
50mhátnõiSEEBOHM Emily (AUS)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
400mgyorsférfiGUY James (GBR)
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
JAKABOS Zsuzsanna 5.
200mmellférfiKOCH Marco (GER)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiHOSSZÚ Katinka 1.
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiHENTKE Franziska
JAKABOS Zsuzsanna 2.
HOSSZÚ Katinka 5.
400mvegyesférfiHEINTZ Philip (GER)
4x50mvegyesmixed váltóRUS

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 3.
JAKABOS Zsuzsanna 4.
200mgyorsférfiGUY James (GBR)
50mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mmellférfiVAN DER BURGH Cameron (RSA)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka 1.
50mhátférfiSANKOVICH Pavel (BLR)
200mpillangónõiHENTKE Franziska GER
JAKABOS Zsuzsanna 4.
200mvegyesférfiHEINTZ Philip (GER)
400mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mmellnõiKANETO Rie (JPN)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
200mhátférfiLARKIN Mitchell (AUS)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 3.
1500mgyorsférfiWELLBROCK Florian (CLB)
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 4.
4x50mgyorsmixed váltóRUS
2016.09.03-04 Moszkva (RUS)

1. nap
100mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
50mmellférfiVAN DER BURGH Cameron (RSA)
100mmellnõiEFIMOVA Yuliya (RUS)
100mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
100mhátférfiLARKIN Mitchell (AUS)
50mhátnõiZEVINA Daryna (UKR)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
400mgyorsférfiGUY James (GBR)
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 5.
JAKABOS Zsuzsanna 6.
200mmellférfiKOCH Marco (GER)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiZEVINA Daryna (UKR)
HOSSZÚ Katinka 2.
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 4.
400mvegyesférfiFUJIMORI Hiromasa (JPN)
4x50mvegyesmixed váltóRUS

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mgyorsférfiGUY James (GBR)
50mmellnõiEFIMOVA Yuliya (RUS)
100mmellférfiVAN DER BURGH Cameron (RSA)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka 1.
50mhátférfiSANKOVICH Pavel (BLR)
200mpillangónõiJAKABOS Zsuzsanna 1.
200mvegyesférfiHEINTZ Philip (GER)
400mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 5.
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir
LOBANOVSKII Maksim 4.
200mmellnõiEFIMOVA Yuliya (RUS)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
200mhátférfi LARKIN Mitchell (AUS)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 4.
1500mgyorsférfiZELLMANN Poul (GER)
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
4x50mgyorsmixed váltóRUS
2016.09.30-10.01 Beijing (CHN)

1. nap
100mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
50mmellférfiLIMA Felipe (BRA)
100mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 3.
100mhátférfiXU Jiayu (CHN)
50mhátnõiHOSSZÚ Katinka
200mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
400mgyorsférfiBROWN Myles (RSA)
50mgyorsnõiZHU Menghui (CHN)
200mmellférfiKOCH Marco (GER)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiZEVINA Daryna
HOSSZÚ Katinka 2.
JAKABOS Zsuzsanna 5.
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiHOU Yawen (CHN)
HOSSZÚ Katinka 3.
JAKABOS Zsuzsanna 8.
400mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
4x50mvegyesmixed váltóCHN

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 3.
200mgyorsférfiBROWN Myles (RSA)
50mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mmellférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka
50mhátférfiSANKOVICH Pavel (BLR)
200mpillangónõiLIU Siyu (CLB)
JAKABOS Zsuzsanna 5.
200mvegyesférfiWANG Shun (CHN)
400mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mmellnõiKANETO Rie (JPN)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka
200mhátférfiXU Jiayu (CHN)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 3.
1500mgyorsférfiQIU Ziao (CHN)
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
4x50mgyorsmixed váltóCHN
2016.10.04-05 Dubai (UAE)

1. nap
100mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka
50mmellférfiLIMA Felipe (BRA)
100mmellnõiMEILI Katie (USA)
100mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
100mhátférfiSANKOVICH Pavel (BLR)
50mhátnõiHOSSZÚ Katinka
200mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
400mgyorsférfiHURLEY Bobby (AUS)
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
200mmellférfiKOCH Marco (GER)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiZEVINA Daryna (UKR)
HOSSZÚ Katinka 2.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 5.
400mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
GYURTA Gergely 4.
4x50mvegyesmixed váltóRUS

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mgyorsférfiBROWN Myles (RSA)
50mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mmellférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka
50mhátférfiHURLEY Bobby (AUS)
200mpillangónõiLIU Siyu (CLB)
HOSSZU Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
200mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
400mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mmellnõiKANETO Rie (JPN)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
200mhátférfiHURLEY Bobby (AUS)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
1500mgyorsférfiBROWN Myles (RSA)
GYURTA Gergely 3.
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
4x50mgyorsmixed váltóRUS
2016.10.08-09 Doha (QAT)

1. nap
100mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
50mmellférfiLIMA Felipe (BRA)
100mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
100mhátférfiHURLEY Bobby (AUS)
50mhátnõiHOSSZÚ Katinka
200mpillangóférfiSETO Daiya (JPN)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
400mgyorsférfiBROWN Myles (RSA)
GYURTA Gergely 5.
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 4.
200mmellférfiKOCH Marco (GER)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiZEVINA Daryna (UKR)
HOSSZÚ Katinka 2.
JAKABOS Zsuzsanna 4.
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
400mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
GYURTA Gergely 4.
4x50mvegyesmixed váltóRUS

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mgyorsférfiLE CLOS Chad (RSA)
50mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mmellférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka
50mhátférfiSANKOVICH Pavel (BLR)
200mpillangónõiLIU Siyu (CLB)
HOSSZU Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
200mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
400mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mmellnõiKANETO Rie (JPN)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka
200mhátférfiHURLEY Bobby (AUS)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
1500mgyorsférfiGYURTA Gergely
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
4x50mgyorsmixed váltóRUS
2016.10.21-22 Szingapúr (SIN)

1. nap
100mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
50mmellférfiLIMA Felipe (BRA)
100mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mpillangónõiHOSSZÚ Katinka
100mhátférfiLARKIN Mitchell (AUS)
50mhátnõiSEEBOHM Emily (AUS)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mpillangóférfiSETO Daiya (JPN)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
400mgyorsférfiROMANCHUK Mykhailo (UKR)
GYURTA Gergely 4.
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
200mmellférfiKOCH Marco (GER)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiHOSSZÚ Katinka
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiKAPAS Boglarka 1.
HOSSZÚ Katinka 4.
400mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
GYURTA Gergely 5.
4x50mvegyesmixed váltóRUS

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mgyorsférfiCHALMERS Kyle (AUS)
50mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mmellférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka
50mhátférfiSANKOVICH Pavel (BLR)
200mpillangónõiLIU Siyu (CLB)
HOSSZU Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
200mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
400mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
KAPAS Boglarka 2.
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mmellnõiLARSON Breeja (USA)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka
200mhátférfiLARKIN Mitchell (AUS)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 8.
1500mgyorsférfiROMANCHUK Mykhailo (UKR)
GYURTA Gergely 2.
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 2.
KAPAS Boglarka 3.
4x50mgyorsmixed váltóAUS
2016.10.25-26 Tokio (JPN)

1. nap
100mgyorsférfiCHALMERS Kyle (AUS)
200mgyorsnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
50mmellférfiLIMA Felipe (BRA)
100mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mpillangónõiWORRELL Kelsi (USA)
HOSSZÚ Katinka 3.
100mhátférfiLARKIN Mitchell (AUS)
50mhátnõiHOSSZÚ Katinka
200mpillangóférfiSETO Daiya (JPN)
200mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 5.
400mgyorsférfiROMANCHUK Mykhailo (UKR)
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
200mmellférfiKOCH Marco (GER)
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mhátnõiHOSSZÚ Katinka
50mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
800mgyorsnõiKAPAS Boglarka 1.
HOSSZÚ Katinka DNS
400mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
GYURTA Gergely 2.
4x50mvegyesmixed váltóRUS

2. nap
100mgyorsnõiOTTESEN Jeanette (DEN)
HOSSZÚ Katinka 2.
200mgyorsférfiCHALMERS Kyle (AUS)
50mmellnõiATKINSON Alia (JAM)
100mmellférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
100mpillangóférfiLE CLOS Chad (RSA)
100mhátnõiHOSSZÚ Katinka
50mhátférfiKOGA Junya (CLB)
200mpillangónõiLIU Siyu (CLB)
HOSSZU Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 3.
200mvegyesférfiSETO Daiya (JPN)
400mgyorsnõiKAPAS Boglarka 1.
HOSSZÚ Katinka 2.
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir (RUS)
200mmellnõiKANETOU Rie (CLB)
100mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka
200mhátférfiKANEKO Masaki (CLB)
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette (DEN)
1500mgyorsférfiROMANCHUK Mykhailo (UKR)
GYURTA Gergely 2.
400mvegyesnõiHOSSZÚ Katinka 1.
JAKABOS Zsuzsanna 4.
KAPAS Boglarka DNS
4x50mgyorsmixed váltóAUS
2016.10.29-30 Hong Kong (HKG)

1. nap
100mgyorsférfiSHIOURA Shinri
200mgyorsnõi1. HOSSZU Katinka
2. JAKABOS Zsuzsanna
6. VERRASZTO Evelin
50mmellférfiLIMA Felipe BRA
100mmellnõiATKINSON Alia JAM
100mpillangónõi1. WORRELL Kelsi USA
2. HOSSZU Katinka
100mhátférfiDONETC Stanislav RUS
50mhátnõiHOSSZU Katinka
200mpillangóférfiLE CLOS Chad RSA
200mvegyesnõi1. HOSSZU Katinka
2. EFIMOVA Yuliya RUS
3. JAKABOS Zsuzsanna
400mgyorsférfi1. ROMANCHUK Mykhailo UKR
2. BERNEK Peter
50mgyorsnõiOTTESEN Jeanette DEN
200mmellférfiKOCH Marco GER
100mvegyesférfiMOROZOV Vladimir RUS
200mhátnõiHOSSZU Katinka
50mpillangóférfiLE CLOS Chad RSA
800mgyorsnõi1. HOSSZU Katinka
5. JAKABOS Zsuzsanna
400mvegyesférfi1. SETO Daiya JPN
2. BERNEK Peter
4. GYURTA Gergely
4x50mvegyesmixed váltóRUS

2. nap
100mgyorsnõi1. OTTESEN Jeanette DEN
2. HOSSZU Katinka
200mgyorsférfi1. TIMMERS Pieter BEL
4. BERNEK Peter
50mmellnõiATKINSON Alia JAM
100mmellférfiLIMA Felipe BRA
100mpillangóférfiLE CLOS Chad RSA
100mhátnõiHOSSZU Katinka
50mhátférfiSANKOVICH Pavel BLR
200mpillangónõi1. HOSSZU Katinka
2. JAKABOS Zsuzsanna
5. VERRASZTO Evelin
200mvegyesférfi1. SETO Daiya
5. BERNEK Peter
400mgyorsnõiHOSSZU Katinka
50mgyorsférfiMOROZOV Vladimir RUS
200mmellnõiEFIMOVA Yuliya RUS
100mvegyesnõiHOSSZU Katinka
200mhátférfiLARKIN Mitchell AUS
3. BERNEK Peter
50mpillangónõiOTTESEN Jeanette DEN
1500mgyorsférfi1. ROMANCHUK Mykhailo UKR
2. GYURTA Gergely
400mvegyesnõi1. HOSSZU Katinka
2. FORDE Brooke USA
3. JAKABOS Zsuzsanna
4x50mgyorsmixed váltóRUS
hivatalos eredmény
  1. First place (Gold Medallist): 12 points (US$ 1,500.-)
  2. Second place (Silver Medallist): 9 points (US$ 1,000.-)
  3. Third place(Bronze Medallist): 6 points (US$ 500.-)
  1. Best performance (highest FINA points table): 24 points
  2. Second best performance: 18 points
  3. Third best performance: 12 points
  • világrekord megdöntése: an extra 20 points (a prize money of US$ 10,000.- )
  • világrekord elérése: an extra 10 points (no prize money will be distributed)
Cluster Prize Money
  1. 1st place: US$ 50,000.-
  2. 2nd place: US$ 35,000.-
  3. 3rd place: US$ 30,000.-
  4. 4th place: US$ 20,000.-
  5. 5th place: US$ 10,000.-
  6. 6th place: US$ 5,000.-
Overall Prize Money
  1. 1st place: US$ 100,000.-
  2. 2nd place: US$ 50,000.-
  3. 3rd place: US$ 30,000.-

#katacahu

 
@kataca.hu



Terepszemle

OLD KATACA.HU
Az elsõ magyar nyelvû vizes sportál. First hungarian watersport portal since 1996
Kiötlötte, megalkotta és fenntartja (ha van kedve+ideje)
: [Kataca] © 1996 óta
A KATACA.HU vízjellel ellátott fotókra minden jog fenntartva!