GWANGJU 2019
MÛÚSZÁS
  APATHY Anna
  DAVID Janka Krisztina
  di FRANCO Alice
  FARKAS Dora
  GACS Boglarka
  GERSTENKORN Mira
  GOTZ Lilien
  HUNGLER Szabina
  KASSAI Kamilla
  PENTEK Lili Hajnal
  SZABO Anna
  TERAVAGIMOV Virag

LINKEK
  hivatalos honlap

ÉREMTÁBLÁZAT
országAEB
1CHN16113
2USA151110
3RUS12117
4AUS797
5HUN500
6ITA465
 
KATACAhome
 

HOME / SPORT / VERSENY / GWANGJU 2019 VIZES VB

MÛÚSZÁS


2019.07.13 (szombat)
nõi technical solo 1. KOLESNICHENKO S. (RUS)
2. CARBONELL Ona (ESP)
3. INUI Yukiko (JPN)
2019.07.14 (vasárnap)
nõi technical duet 1. KOLESNICHENKO S., ROMASHINA Svetlana (RUS)
2. HUANG Xuechen, SUN Wenyan (CHN)
3. FIEDINA Marta, SAVCHUK Anastasiya (UKR)
29. DAVID J.K., GACS Boglarka (HUN)
2019.07.15 (hétfő)
mixed technical mixed duet 1. GURBANBERDIEVA M., MALTSEV Aleksandr (RUS)
2. FLAMINI Manila, MINISINI Giorgio (ITA)
3. ABE Atsushi, ADACHI Yumi (JPN)
nõi highlight routine team 1. UKR
2. ITA
3. CAN
7. APATHY Anna, DAVID Janka Krisztina, di FRANCO Alice, FARKAS Dora, GACS Boglarka, GOTZ Lilien, HUNGLER Szabina, KASSAI Kamilla, SZABO Anna, TERAVAGIMOV Virag, GERSTENKORN Mira, PENTEK Lili Hajnal (HUN)
2019.07.16 (kedd)
nõi technical team 1. RUS
2. CHN
3. UKR
18. APATHY Anna, DAVID Janka Krisztina, FARKAS Dora, GACS Boglarka, HUNGLER Szabina, KASSAI Kamilla, SZABO Anna, TERAVAGIMOV Virag, GOTZ Lilien, PENTEK Lili Hajnal (HUN)
2019.07.17 (szerda)
nõi free solo 1. ROMASHINA Svetlana (RUS)
2. CARBONELL Ona (ESP)
3. INUI Yukiko (JPN)
2019.07.18 (csütörtök)
nõi free duet 1. KOLESNICHENKO S., ROMASHINA Svetlana (RUS)
2. HUANG Xuechen, SUN Wenyan (CHN)
3. FIEDINA Marta, SAVCHUK Anastasiya (UKR)
28. DAVID Janka Krisztina, GACS Boglarka, HUNGLER Szabina (HUN)
2019.07.19 (péntek)
nõi free team 1. RUS
2. CHN
3. UKR
19. APATHY Anna, DAVID Janka Krisztina, FARKAS Dora, GACS Boglarka, HUNGLER Szabina, KASSAI Kamilla, SZABO Anna, TERAVAGIMOV Virag, di FRANCO Alice, GERSTENKORN Mira (HUN)
2019.07.20 (szombat)
nõi free combination 1. RUS
2. CHN
3. UKR
12. APATHY Anna, DAVID Janka Krisztina, FARKAS Dora, GACS Boglarka, GERSTENKORN Mira, HUNGLER Szabina, KASSAI Kamilla, PENTEK Lili Hajnal, SZABO Anna, TERAVAGIMOV Virag, di FRANCO Alice, GOTZ Lilien (HUN)
mixed free duet 1. GURBANBERDIEVA M., MALTSEV Aleksandr (RUS)
2. FLAMINI Manila, MINISINI Giorgio (ITA)
3. ABE Atsushi, ADACHI Yumi (JPN)


#katacahu
 
@kataca.hu



Az elsõ magyar nyelvû vizes sportál. First hungarian watersport portal since 1996
Kiötlötte, megalkotta és fenntartja (ha van kedve+ideje)
: [Kataca] © 1996 óta
A KATACA.HU vízjellel ellátott fotókra minden jog fenntartva!