GWANGJU 2019
ÚSZÁS
  Bordás Beatrix
  Burián Katalin
  Hosszú Katinka
  Jakabos Zsuzsanna
  Kapás Boglárka
  Késely Ajna
  Szilágyi Liliána
  Sztankovics Anna
  Verrasztó Evelin
  Balog Gábor
  Bernek Péter
  Bohus Richárd
  Cseh László
  Gyurta Gergely
  Horváth Dávid
  Kalmár Ákos
  Kenderesi Tamás
  Kozma Dominik
  Lobanovszkij Maxim
  Milák Kristóf
  Németh Nándor
  Szabó Szebasztián
  Telegdy Ádám
  Verrasztó Dávid

LINKEK
  hivatalos honlap

ÉREMTÁBLÁZAT
országAEB
1CHN16113
2USA151110
3RUS12117
4AUS797
5HUN500
6ITA465
 
KATACAhome

HOME / SPORT / VERSENY / GWANGJU 2019 VIZES VB

ÚSZÁS


A délelőtti program (selejtezők) magyar idő szerint 3.30 órakor, a délutáni program (középdöntők és döntők) 13.00 órakor kezdődik.
Jelmagyarázat: visszalépett, kizárták, döntős magyar, első helyezett, olimpiai szám

Nők

Férfiak


úszástáv (m)férfinői
gyors50Lobanovszkij Makszim, Németh Nándor
100Németh Nándor Verrasztó Evelyn
200Kozma Dominik Hosszú Katinka, Késely Ajna
400 Kapás Boglárka, Késely Ajna
800Kalmár Ákos Kapás Boglárka, Késely Ajna
1500Gyurta Gergely, Kalmár Ákos Késely Ajna
hát50Balog Gábor, Bohus Richárd
100Bohus Richárd Burián Katalin, Hosszú Katinka
200Telegdy Ádám Burián Katalin, Hosszú Katinka
mell50 Sztankovics Anna
100Horváth Dávid Sztankovics Anna
200Horváth Dávid
pillangó50Cseh László, Szabó Szebasztián Bordás Beatrix
100Cseh László, Milák Kristóf Szilágyi Liliána
200Kenderesi Tamás, Milák Kristóf Kapás Boglárka, Szilágyi Liliána
vegyes200Bernek Péter, Cseh László Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna
400Bernek Péter, Verrasztó Dávid Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna
női 100 pillangó selejtező 26. Szilágyi Liliána
férfi 400 gyors selejtező
női 200 vegyes selejtező 1. Hosszú Katinka, 17. Jakabos Zsuzsanna
férfi 50 pillangó selejtező 32. Cseh László, 4. Szabó Szebasztián
női 400 gyors selejtező 7. Kapás Boglárka, 3. Késely Ajna
férfi 100 mell selejtező 46. Horváth Dávid
női 4x100 gyorsváltó selejtező
férfi 4x100 gyorsváltó selejtező 8. HUN (KOZMA Dominik, NEMETH Nandor, BOHUS Richard, SZABO Szebasztian)

férfi 400 gyors döntő
1. SUN Yang (CHN)
2. HORTON Mack (AUS)
3. DETTI Gabriele (ITA)
női 100 pillangó középdöntő
férfi 50 pillangó középdöntő 6. Szabó Szebasztián
női 400 gyors döntő
1. TITMUS Ariarne AUS
2. LEDECKY Katie USA
3. SMITH Leah USA
4. Késely Ajna
6. Kapás Boglárka
férfi 100 mell középdöntő
női 200 vegyes középdöntő 1. Hosszú Katinka
férfi 4x100 gyorsváltó döntő
1. USA (DRESSEL Caeleb, PIERONI Blake, APPLE Zach, ADRIAN Nathan)
2. RUS (GRINEV Vladislav, MOROZOV Vladimir, KOLESNIKOV Kliment, RYLOV Evgeny)
3. AUS (McEVOY Cameron, LEWIS Clyde, GRAHAM Alexander, CHALMERS Kyle)
7. HUN (KOZMA Dominik, MILAK Kristof, HOLODA Peter, NEMETH Nandor)
női 4x100 gyorsváltó döntő
1. AUS (CAMPBELL Bronte, THROSSELL Brianna, McKEON Emma, CAMPBELL Cate)
2. USA (COMERFORD Mallory, WEITZEIL Abbey, DAHLIA Kelsi, MANUEL Simone)
3. CAN (SANCHEZ Kayla, RUCK Taylor, OLEKSIAK Penny, MACNEIL Margaret)
női 100 hát selejtező 23. Burián Katalin, Hosszú Katinka
férfi 100 hát selejtező 18. Bohus Richárd
női 100 mell selejtező 22. Sztankovics Anna
férfi 200 gyors selejtező 8. Kozma Dominik
női 1500 gyors selejtező 4. Késely Ajna

férfi 100 mell döntő
1. PEATY Adam (GBR)
2. WILBY James (GBR)
3. YAN Zibei (CHN)
női 100 pillangó döntő
1. MACNEIL Margaret (CAN)
2. SJOESTROEM Sarah (SWE)
3. McKEON Emma (AUS)
férfi 100 hát középdöntő 15. Bohus Richárd
női 100 mell középdöntő
férfi 50 pillangó döntő 1. DRESSEL Caeleb (USA)
2. KOSTIN Oleg (RUS)
3. SANTOS Nicholas (BRA)
5. Szabó Szebasztián
női 100 hát középdöntő
férfi 200 gyors középdöntő 6. Kozma Dominik
női 200 vegyes döntő
1. Hosszú Katinka
2. YE Shiwen (CHN)
3. PICKREM Sydney (CAN)
férfi 50 mell selejtező
női 200 gyors selejtező 17. Hosszú Katinka
férfi 200 pillangó selejtező 11. Kenderesi Tamás, 1. Milák Kristóf
férfi 800 gyors selejtező 19. Kalmár Ákos

férfi 200 gyors döntő
1. SUN Yang (CHN)
2. MATSUMOTO Katsuhiro (JPN)
3. MALYUTIN Martin (RUS), SCOTT Duncan (GBR)
7. Kozma Dominik
női 1500 gyors döntő 1. QUADARELLA Simona (ITA)
2. KOHLER Sarah (GER)
3. WANG Jianjiahe (CHN)
6. Késely Ajna
férfi 50 mell középdöntő
női 100 hát döntő
1. MASSE Kylie (CAN)
2. ATHERTON Minna (AUS)
3. SMOLIGA Olivia (USA)
férfi 100 hát döntő
1. XU Jiayu (CHN)
2. RYLOV Evgeny (RUS)
3. LARKIN Mitchell (AUS)
női 200 gyors középdöntő
férfi 200 pillangó középdöntő 8. Kenderesi Tamás, 1. Milák Kristóf
női 100 mell döntő
1. KING Lilly (USA)
2. EFIMOVA Yuliya (RUS)
3. CARRARO Martina (ITA)

női 50 hát selejtező 24. Burian Katalin
férfi 100 gyors selejtező 6. Németh Nándor
női 200 pillangó selejtező 2. Kapás Boglárka, 3. Szilágyi Liliána
férfi 200 vegyes selejtező 31. Bernek Péter, 1. Cseh László
mix 4x100 vegyes váltó selejtező 12. HUN (BOHUS Richard, SZTANKOVICS Anna, SZABO Szebasztian, HOSSZU Katinka)

férfi 800 gyors döntő 1. PALTRINIERI Gregorio (ITA)
2. CHRISTIANSEN Henrik (NOR)
3. AUBRY David (FRA)
női 200 gyors döntő
1. PELLEGRINI Federica (ITA)
2. TITMUS Ariarne (AUS)
3. SJOESTROEM Sarah (SWE)
férfi 100 gyors középdöntő 7. Németh Nándor
női 50 hát középdöntő
férfi 200 pillangó döntő
1. Milák Kristóf
2. SETO Daiya (JPN)
3. le CLOS Chad (RSA)
8. Kenderesi Tamás
férfi 50 mell döntő 1. PEATY Adam (GBR)
2. LIMA Felipe (BRA)
3. GOMES JUNIOR Joao (BRA)
női 200 pillangó középdöntő 3. Kapás Boglárka, 4. Szilágyi Liliána
férfi 200 vegyes középdöntő 10. Cseh László
mix 4x100 vegyes váltó döntő
1. AUS (LARKIN Mitchell, WILSON Matthew, McKEON Emma, CAMPBELL Cate)
2. USA (MURPHY Ryan, KING Lilly, DRESSEL Caeleb, MANUEL Simone)
3. GBR (DAVIES Georgia, PEATY Adam, GUY James, ANDERSON Freya)

női 100 gyors selejtező Verrasztó Evelyn
férfi 200 hát selejtező 6. Telegdy Ádám
női 200 mell selejtező
férfi 200 mell selejtező 29. Horváth Dávid
női 4x200 gyors váltó döntő 7. HUN (KESELY Ajna, VERRASZTO Evelin, JAKABOS Zsuzsanna, HOSSZU Katinka)

női 200 pillangó döntő
1. Kapás Boglárka
2. FLICKINGER Hali (USA)
3. DRABOT Katie (USA)
5. Szilágyi Liliána
női 100 gyors középdöntő
férfi 100 gyors döntő
1. DRESSEL Caeleb (USA)
2. CHALMERS Kyle (AUS)
3. GRINEV Vladislav (RUS)
6. Németh Nándor
női 50 hát döntő 1. SMOLIGA Olivia (USA)
2. MEDEIROS Etiene (BRA)
3. VASKINA Daria (RUS)
férfi 200 mell középdöntő
férfi 200 vegyes döntő
1. SETO Daiya (JPN)
2. DESPLANCHES Jeremy (SUI)
3. KALISZ Chase (USA)
női 200 mell középdöntő
férfi 200 hát középdöntő 6. Telegdy Ádám
női 4x200 gyors váltó döntő
1. AUS (TITMUS Ariarne, WILSON Madison, THROSSELL Brianna, McKEON Emma)
2. USA (MANUEL Simone, LEDECKY Katie, MARGALIS Melanie, McLAUGHLIN Katie)
3. CAN (SANCHEZ Kayla, RUCK Taylor, OVERHOLT Emily, OLEKSIAK Penny)
6. HUN (KESELY Ajna, VERRASZTO Evelin, JAKABOS Zsuzsanna, HOSSZU Katinka)

férfi 50 gyors selejtező 13. Lobanovszkij Makszim, 30. Németh Nándor
női 50 pillangó selejtező 29. Bordás Beatrix
férfi 100 pillangó selejtező 7. Cseh László, 2. Milák Kristóf
női 200 hát selejtező 7. Burián Katalin, 2. Hosszú Katinka
férfi 4x200 gyors váltó selejtező 15. HUN (KOZMA Dominik, BERNEK Peter, KALMAR Akos, NEMETH Nandor)
női 800 gyors selejtező 27. Kapás Boglárka, 10. Késely Ajna

női 100 gyors döntő
1. MANUEL Simone (USA)
2. CAMPBELL Cate (AUS)
3. SJOESTROEM Sarah (SWE)
férfi 100 pillangó középdöntő 10. Cseh László, 3. Milák Kristóf
női 200 hát középdöntő 8. Burián Katalin, 5. Hosszú Katinka
férfi 50 gyors középdöntő 11. Lobanovszkij Makszim
női 200 mell döntő
1. EFIMOVA Yuliya (RUS)
2. SCHOENMAKER Tatjana (RSA)
3. PICKREM Sydney (CAN)
férfi 200 hát döntő
1. RYLOV Evgeny (RUS)
2. MURPHY Ryan (USA)
3. GREENBANK Luke (GBR)
7. Telegdy Ádám
női 50 pillangó középdöntő
férfi 200 mell döntő
1. CHUPKOV Anton (RUS)
2. WILSON Matthew (AUS)
3. WATANABE Ippei (JPN)
férfi 4x200 gyors váltó döntő
1. AUS (LEWIS Clyde, CHALMERS Kyle, GRAHAM Alexander, HORTON Mack)
2. RUS (DOVGALYUK Mikhail, VEKOVISHCHEV Mikhail, KRASNYKH Aleksandr, MALYUTIN Martin
3. USA (SELISKAR Andrew, PIERONI Blake, APPLE Zach, HAAS Townley)
női 50 gyors selejtező
férfi 50 hát selejtező 18. Balog Gábor, 14. Bohus Richárd
női 50 mell selejtező 12. Sztankovics Anna
mix 4x100 gyors váltó selejtező
férfi 1500 gyors selejtező 20. Gyurta Gergely, 12. Kalmár Ákos

női 50 pillangó döntő 1. SJOESTROEM Sarah (SWE)
2. KROMOWIDJOJO Ranomi (NED)
3. OSMAN Farida (EGY)
férfi 50 gyors döntő
1. DRESSEL Caeleb (USA)
2. FRATUS Bruno (BRA)
3. GKOLOMEEV Kristian (GRE)
női 200 hát döntő
1. SMITH Regan (USA)
2. McKEOWN Kaylee (AUS)
3. MASSE Kylie (CAN)
7. Burián Katalin
8. Hosszú Katinka
női 50 mell középdöntő 12. Sztankovics Anna
férfi 100 pillangó döntő
1. DRESSEL Caeleb (USA)
2. MINAKOV Andrei (RUS)
3. le CLOS Chad (RSA)
4. Milák Kristóf
női 50 gyors középdöntő
férfi 50 hát középdöntő 10. Bohus Richárd
női 800 gyors döntő
1. LEDECKY Katie (USA)
2. QUADARELLA Simona (ITA)
3. TITMUS Ariarne (AUS)
mix 4x100 gyors váltó döntő
1. USA (DRESSEL Caeleb, APPLE Zach, COMERFORD Mallory, MANUEL Simone)
2. AUS (CHALMERS Kyle, LEWIS Clyde, McKEON Emma, CAMPBELL Bronte)
3. FRA (MIGNON Clement, METELLA Mehdy, BONNET Charlotte, WATTEL Marie)
női 400 vegyes selejtező 1. Hosszú Katinka, 8. Jakabos Zsuzsanna
férfi 400 vegyes selejtező 9. Bernek Péter, 13. Verrasztó Dávid
női 4x100 vegyes váltó selejtező 19. HUN (BURIAN Katalin, SZTANKOVICS Anna, SZILAGYI Liliana, VERRASZTO Evelin)
férfi 4x100 vegyes váltó selejtező 12. HUN (BOHUS Richard, HORVATH David, SZABO Szebasztian, NEMETH Nandor)

férfi 50 hát döntő 1. WADDELL Zane (RSA)
2. RYLOV Evgeny (RUS)
3. KOLESNIKOV Kliment (RUS)
női 50 mell döntő 1. KING Lilly (USA)
2. PILATO Benedetta (ITA)
3. EFIMOVA Yuliya (RUS)
férfi 1500 gyors döntő
1. WELLBROCK Florian (GER)
2. ROMANCHUK Mykhailo (UKR)
3. PALTRINIERI Gregorio (ITA)
női 50 gyors döntő
1. MANUEL Simone (USA)
2. SJOESTROEM Sarah (SWE)
3. CAMPBELL Cate (AUS)
férfi 400 vegyes döntő
1. SETO Daiya (JPN)
2. LITHERLAND Jay (USA)
3. CLAREBURT Lewis (NZL)
5. Bernek Péter
női 400 vegyes döntő
1. Hosszú Katinka
2. YE Shiwen (CHN)
3. OHASHI Yui (JPN)
7. Jakabos Zsuzsanna
férfi 4x100 vegyes váltó döntő
1. GBR (GREENBANK Luke, PEATY Adam, GUY James, SCOTT Duncan)
2. USA (MURPHY Ryan, WILSON Andrew, DRESSEL Caeleb, ADRIAN Nathan)
3. RUS (RYLOV Evgeny, PRIGODA Kirill, MINAKOV Andrei, MOROZOV Vladimir)
női 4x100 vegyes váltó döntő
1. USA (SMITH Regan, KING Lilly, DAHLIA Kelsi, MANUEL Simone)
2. AUS (ATHERTON Minna, HANSEN Jessica, McKEON Emma, CAMPBELL Cate)
3. CAN (MASSE Kylie, PICKREM Sydney, MACNEIL Margaret, OLEKSIAK Penny)


#katacahu
 
@kataca.hu



Az elsõ magyar nyelvû vizes sportál. First hungarian watersport portal since 1996
Kiötlötte, megalkotta és fenntartja (ha van kedve+ideje)
: [Kataca] © 1996 óta
A KATACA.HU vízjellel ellátott fotókra minden jog fenntartva!