GWANGJU 2019
FÉRFIAK
   Nagy Viktor (k)
   Vogel Soma (k)
   Angyal Dániel
   Bátori Bence
   Hárai Balázs
   Jansik Szilárd
   Manhercz Krisztián
   Mezei Tamás
   Pohl Zoltán
   Sedlmayer Tamás
   Varga Dénes
   Vámos Márton
   Zalánki Gergő
   Marcz Tamás (coach)
NÕK
   Gangl Edina (k)
   Magyari Alda (k)
   Csabai Dóra
   Gurisatti Gréta
   Gyöngyössy Anikó
   Horváth Brigitta
   Illés Anna
   Keszthelyi Rita
   Leimeter Dóra
   Rybanska Natasa
   Parkes Rebecca
   Szilágyi Dorottya
   Vályi Vanda
   Biró Attila (coach)

LINKEK
  hivatalos honlap

ÉREMTÁBLÁZAT
országAEB
1CHN16113
2USA151110
3RUS12117
4AUS797
5HUN500
6ITA465
 
KATACAhome

HOME / SPORT / VERSENY / GWANGJU 2019 VIZES VB


FÉRFI MÉRKÕZÉSEK - VÍZILABDA - NÕI MÉRKÕZÉSEK
Férfi csapatok
A B C D
Szerbia
Montenegró
Görögország
Dél-Korea
Ausztrália
Horvátország
Egyesült Államok
Kazahsztán
MAGYARORSZÁG
Spanyolország
Új-Zéland
Dél-Afrika
Németország
Brazília
Olaszország
Japán
Nõi csapatok
A B C D
Egyesült Államok
Hollandia
Új-Zéland
Dél-Afrika
Oroszország
Kanada
MAGYARORSZÁG
Dél-Korea
Spanyolország
Görögország
Kuba
Kazahsztán
Ausztrália
Kína
Olaszország
Japán
2019.07.14 - 1. csoportmérkõzés
RSA - NED 0-33
NZL - USA 3-22
CAN - RUS 10-18
HUN–KOR 64-0
CUB - KAZ 6-9
GRE - ESP 4-14
JPN - CHN 6-8
ITA - AUS 10-9
2019.07.15 - 1.csoportmérkõzés
SRB - MNE 10-10
KOR - GRE 3-26
USA - KAZ 16-7
CRO - AUS 14-4
RSA - ESP 3-23
NZL – HUN 4-24
BRA - ITA 5-14
GER - JPN 9-9
2019.07.16 - 2.csoportmérkõzés
KOR - RUS 1-30
CAN – HUN 14-15
ESP - KAZ 18-6
CUB - GRE 4-20
AUS - CHN 14-12
JPN - ITA 7-9
USA - NED 12-9
RSA - NZL 4-17
2019.07.17 - 2.csoportmérkõzés
AUS - KAZ 17-8
USA - CRO 7-17
HUN - ESP 13-11
RSA - NZL 8-8
JPN - ITA 7-9
BRA - GER 8-15
GRE - MNE 10-10
SRB - KOR 22-2
2019.07.18 - 3.csoportmérkõzés
CUB - ESP 6-19
GRE - KAZ 13-7
JPN - AUS 7-9
ITA - CHN 14-6
RSA - USA 1-26
NZL - NED 6-15
CAN - KOR 22-2
HUN - RUS 12-17
2019.07.19 - 3.csoportmérkõzés
RSA - HUN 5-23
NZL - ESP 3-23
BRA - JPN 9-11
GER - ITA 7-8
SRB - GRE 9-3
KOR - MNE 6-24
USA - AUS 12-11
CRO - KAZ 21-5
Csoportok végeredménye:
A B C D
1. SRB 5
2. MNE 4
3. GRE 3
4. KOR 0
1. CRO 6
2. USA 4
3. AUS 2
4. KAZ 0
1. HUN 6
2. ESP 4
3. RSA 1
4. NZL 1
1. ITA 6
2. GER 3
3. JPN 3
4. BRA 0
Csoportok végeredménye:
A B C D
1. USA 6
2. NED 4
4. NZL 2
4. RSA 0
1. RUS 6
2. HUN 4
3. CAN 2
4. KOR 0
1. ESP 6
2. GRE 4
3. KAZ 2
4. CUB
1. ITA 6
2. AUS 4
3. CHN 2
4. JPN 0
2019.07.20 - 13-16. helyért:
RSA – KOR 26-3
CUB - JPN 9-21
2019.07.20 - nyolcaddöntő:
NED – CAN 5-4
NZL – HUN 6-17
GRE - CHN 12-8
KAZ - AUS 3-13
2019.07.21 - 13-16. helyért:
KOR - KAZ 4-17
NZL - BRA 8-12
2019.07.21 - nyolcaddöntő:
MNE - AUS 11-13
GRE - USA 11-9
ESP - JPN 15-7
RSA - GER 5-25
2019.07.22, 15-16. helyért:
KOR - CUB 0-30
2019.07.22, 13-14. helyért:
RSA - JPN 2-21
2019.07.22, 9-12. helyért:
CAN - CHN 17-16
NZL - KAZ 12-14
2019.07.22, negyeddöntő
USA – GRE 15-5
RUS – AUS 7-9
ESP – NED 12-8
ITA – HUN 6-7
2019.07.23, 15-16. helyért:
KOR-NZL 17-16
2019.07.23, 13-14. helyért:
KAZ-BRA 8-9
2019.07.23, 9-12. helyért:
MNE-JPN 14-7
USA-RSA 20-3
2019.07.23, negyeddöntő
SRB - ESP 9-12
CRO - GER 10-8
HUN - AUS 10-9
ITA - GRE 7-6
2019.07.24 - 11-12. helyért
CHN-NZL 14-12
2019.07.24 - 9-10. helyért
CAN-KAZ 24-7
2019.07.24 - 5-8. helyért
GRE-RUS 4-13
NED-ITA 5-10
2019.07.24 - elődöntő
USA-AUS 7-2
ESP-HUN 16-10
2019.07.25 - 11-12. helyért
JPN-RSA 15-5
2019.07.25 - 9-10. helyért
MNE-USA 14-15
2019.07.25 - 5-8. helyért
SRB-GER 17-16
AUS-GRE 9-8
2019.07.25 - elődöntő
ESP-CRO 6-5
HUN-ITA 10-12
Út a döntõhöz
nyolcaddöntõ negyeddöntõ elõdöntõ döntõ
MNE - AUS HUN - AUS HUN - ITA ESP - ITA
GRE - USA ITA - GRE
ESP - JPN SRB - ESP ESP - CRO
RSA - GER CRO - GER
Út a döntõhöz
nyolcaddöntõ negyeddöntõ elõdöntõ döntõ
NED – CAN ESP – NED ESP - HUN USA - ESP
NZL – HUN ITA – HUN
GRE - CHN USA – GRE USA-AUS
KAZ - AUS RUS – AUS
2019.07.26 - 7-8. helyért
GRE-NED 9-11
2019.07.26 - 5-6. helyért
RUS-ITA 10-9
2019.07.26 - 3-4. helyért
AUS-HUN 10-9
2019.07.26 - döntő
USA-ESP 11-6
2019.07.27 - 7-8. helyért
GER-GRE 6-11
2019.07.27 - 5-6. helyért
SRB-AUS 13-9
2019.07.27 - 3-4. helyért
CRO-HUN 10-7
2019.07.27 - döntő
ESP-ITA 5-10
    Végeredmény
  1. Olaszország
  2. Spanyolország
  3. Horvátország
  4. Magyarország
  5. Szerbia
  6. Ausztrália
  7. Görögország
  8. Németország
  9. USA
  10. Montenegro
  11. Japán
  12. Dél-Afrika
  13. Brazília
  14. Kazahsztán
  15. Dél-Korea
  16. Új-Zéland
    Végeredmény
  1. USA
  2. Spanyolország
  3. Ausztrália
  4. Magyarország
  5. Oroszország
  6. Olaszország
  7. Hollandia
  8. Görögország
  9. Kanada
  10. Kazahsztán
  11. Kína
  12. Új-Zéland
  13. Japán
  14. Dél-Afrika
  15. Kuba
  16. Dél-Korea


#katacahu
 
@kataca.hu



Az elsõ magyar nyelvû vizes sportál. First hungarian watersport portal since 1996
Kiötlötte, megalkotta és fenntartja (ha van kedve+ideje)
: [Kataca] © 1996 óta
A KATACA.HU vízjellel ellátott fotókra minden jog fenntartva!