BUDAPEST 2017
ÚSZÁS
  Burián Katalin
  Gyurinovics Fanni
  Hosszú Katinka
  Jakabos Zsuzsanna
  Joó Sára
  Kapás Boglárka
  Késely Ajna
  Molnár Flóra
  Sebestyén Dalma
  Szilágyi Liliána
  Sztankovics Anna
  Verrasztó Evelin
  Balog Gábor
  Bernek Péter
  Bohus Richárd
  Cseh László
  Financsek Gábor
  Gyurta Dániel
  Gyurta Gergely
  Kalmár Ákos
  Kenderesi Tamás
  Kozma Dominik
  Lobanovszkij Maxim
  Milák Kristóf
  Rasovszky Kristóf
  Sós Dániel
  Takács Krisztián
  Telegdy Ádám
  Verrasztó Dávid

LINKEK
  hivatalos honlap

ÉREMTÁBLÁZAT
országAEB
1USA211213
2CHN12126
3RUS1168
4FRA612
5GBR533
6ITA439
9HUN252
 
KATACAhome

HOME / SPORT / VERSENY / BUDAPEST 2017 VIZES VB

ÚSZÁS


A délelőtti program (selejtezők) magyar idő szerint 9.30 órakor, a délutáni program (középdöntők és döntők) 17.30 órakor kezdődik.
Jelmagyarázat: visszalépett, kizárták, döntős magyar, első helyezett, olimpiai szám

Nők

  • Burián Katalin – 200 m hát
  • Gyurinovics Fanni – 100 m gyors
  • Hosszú Katinka – 200 m vegyes, 400 m vegyes, 100 m hát, 200 m hát, 200 m gyors, 200 m pillangó
  • Jakabos Zsuzsanna – 200 m vegyes, 400 m vegyes
  • Joó Sára – 50 m hát
  • Kapás Boglárka – 400 m gyors, 800 m gyors, 1500 m gyors
  • Késely Ajna – 400 m gyors, 800 m gyors, 1500 m gyors
  • Molnár Flóra – 50 m pillangó, 50 m gyors
  • Sebestyén Dalma – 200 m mell
  • Szilágyi Liliána – 100 m pillangó, 200 m pillangó
  • Sztankovics Anna – 50 m mell, 100 m mell
  • Verrasztó Evelyn – 100 m gyors, 200 m gyors
Férfiak
  • Balog Gábor – 50 m hát, 100 m hát
  • Bernek Péter – 200 m gyors, 200 m hát
  • Bohus Richárd – 50 m gyors, 100 m gyors, 50 m hát
  • Cseh László – 50 m pillangó, 100 m pillangó, 200 m pillangó
  • Financsek Gábor – 50 m mell
  • Gyurta Dániel – 100 m mell, 200 m mell
  • Gyurta Gergely – 400 m vegyes, 800 m gyors
  • Kalmár Ákos – 400 m gyors, 1500 m gyors
  • Kenderesi Tamás – 200 m pillangó
  • Kozma Dominik – 100 m gyors, 200 m gyors
  • Lobanovszkij Maxim – 50 m gyors
  • Milák Kristóf – 100 m pillangó
  • Rasovszky Kristóf – 1500 m gyors
  • Sós Dániel – 200 m vegyes
  • Takács Krisztián – 50 m gyors
  • Telegdy Ádám – 200 m hát
  • Verrasztó Dávid – 400 m vegyes


úszástáv (m)férfinői
gyors50Bohus Richárd, Lobanovszkij Maxim,
Takács Krisztián
Molnár Flóra
100Bohus Richárd, Kozma DominikGyurinovics Fanni, Verrasztó Evelyn
200Bernek Péter, Kozma DominikHosszú Katinka, Verrasztó Evelyn
400Kalmár ÁkosKapás Boglárka, Késely Ajna
800Gyurta GergelyKapás Boglárka, Késely Ajna
1500Kalmár Ákos, Rasovszky KristófKapás Boglárka, Késely Ajna
hát50Balog Gábor, Bohus RichárdJoó Sára
100Balog GáborHosszú Katinka
200Bernek Péter, Telegdy ÁdámBurián Katalin, Hosszú Katinka
mell50Financsek GáborSztankovics Anna
100Gyurta DánielSztankovics Anna
200Gyurta DánielSebestyén Dalma
pillangó50Cseh LászlóMolnár Flóra
100Cseh László, Milák KristófSzilágyi Liliána
200Cseh László, Kenderesi TamásHosszú Katinka, Szilágyi Liliána
vegyes200Sós DánielHosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna
400Gyurta Gergely, Verrasztó DávidHosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna
női 100 pillangó selejtező Szilágyi Liliána 10.
férfi 400 gyors selejtező Kalmár Ákos 22.
női 200 vegyes selejtező Hosszú Katinka 1., Jakabos Zsuzsanna 11.
férfi 50 pillangó selejtező Cseh László 8.
női 400 gyors selejtező Kapás Boglárka 5., Késely Ajna 8.
férfi 100 mell selejtező Gyurta Dániel 26.
női 4x100 gyorsváltó selejtező HUN (MOLNAR Flora, GYURINOVICS Fanni, VERRASZTO Evelin, JAKABOS Zsuzsanna) 9.
férfi 4x100 gyorsváltó selejtező HUN (KOZMA Dominik, NEMETH Nandor, HOLODA Peter, BOHUS Richard) 5.

férfi 400 gyors döntő
1. SUN Yang CHN
2. HORTON Mack AUS
3. DETTI Gabriele ITA
női 100 pillangó középdöntő Szilágyi Liliána 9.
férfi 50 pillangó középdöntő Cseh László 11.
női 400 gyors döntő
1. LEDECKY Katie USA
2. SMITH Leah USA
3. LI Bingjie CHN
5. Kapás Boglárka
6. Késely Ajna
férfi 100 mell középdöntő
női 200 vegyes középdöntő Hosszú Katinka 1., Jakabos Zsuzsanna 12.
férfi 4x100 gyorsváltó döntő
1. USA
2. BRA
3. HUN (KOZMA Dominik, NEMETH Nandor, HOLODA Peter, BOHUS Richard)
női 4x100 gyorsváltó döntő
1. USA
2. AUS
3. NED
női 100 hát selejtező Hosszú Katinka 2.
férfi 100 hát selejtező Balog Gábor 21.
női 100 mell selejtező Sztankovics Anna 25.
férfi 200 gyors selejtező Bernek Péter 25., Kozma Dominik 8.
női 1500 gyors selejtező Kapás Boglárka 5., Késely Ajna 8.

férfi 100 mell döntő
1. PEATY Adam GBR
2. CORDES Kevin USA
3. PRIGODA Kirill RUS
női 100 pillangó döntő
1. SJOSTROM Sarah SWE
2. MCKEON Emma AUS
3. WORRELL Kelsi USA
férfi 100 hát középdöntő
női 100 mell középdöntő
férfi 50 pillangó döntő 1. PROUD Benjamin GBR
2. SANTOS Nicholas BRA
3. GOVOROV Andrii UKR
női 100 hát középdöntő Hosszú Katinka
férfi 200 gyors középdöntő Kozma Dominik 7.
női 200 vegyes döntő
1. Hosszú Katinka
2. OHASHI Yui JPN
3. COX Madisyn USA
férfi 50 mell selejtező Financsek Gábor 43.
női 200 gyors selejtező Hosszú Katinka 3., Verrasztó Evelyn 23.
férfi 200 pillangó selejtező Cseh László 1., Kenderesi Tamás 7.
férfi 800 gyors selejtező Gyurta Gergely 21.

férfi 200 gyors döntő
1. SUN Yang CHN
2. HAAS Townley USA
3. KRASNYKH Aleksandr RUS
6. Kozma Dominik
női 1500 gyors döntő 1. LEDECKY Katie USA
2. BELMONTE Mireia ESP
3. QUADARELLA Simona ITA
4. Kapás Boglárka
8. Késely Ajna
férfi 50 mell középdöntő
női 100 hát döntő
1. MASSE Kylie Jacqueline CAN
2. BAKER Kathleen USA
3. SEEBOHM Emily AUS
férfi 100 hát döntő
1. XU Jiayu CHN
2. GREVERS Matt USA
3. MURPHY Ryan USA
női 200 gyors középdöntő Hosszú Katinka 5.
férfi 200 pillangó középdöntő Cseh László 1., Kenderesi Tamás 2.
női 100 mell döntő
1. KING Lilly USA
2. MEILI Katie USA
3. EFIMOVA Yuliya RUS
női 50 hát selejtező Joó Sára 33.
férfi 100 gyors selejtező Bohus Richárd 18., Kozma Dominik 21.
női 200 pillangó selejtező Hosszú Katinka 1., Szilágyi Liliána 5.
férfi 200 vegyes selejtező Sós Dániel 22.
mix 4x100 vegyes váltó selejtező HUN (BALOG Gabor, GYURTA Daniel, SZILAGYI Liliana, JAKABOS Zsuzsanna)

női 200 gyors döntő
1. PELLEGRINI Federica ITA
2. LEDECKY Katie USA
3. MCKEON Emma AUS
7. Hosszú Katinka
férfi 100 gyors középdöntő
női 50 hát középdöntő
férfi 200 pillangó döntő
1. LE CLOS Chad RSA
2. Cseh László
3. SETO Daiya JPN
4. Kenderesi Tamás
férfi 50 mell döntő 1. PEATY Adam GBR
2. GOMES JUNIOR Joao BRA
3. VAN DER BURGH Cameron RSA
női 200 pillangó középdöntő Hosszú Katinka 6., Szilágyi Liliána 7.
férfi 200 vegyes középdöntő
férfi 800 gyors döntő 1. DETTI Gabriele ITA
2. WOJDAK Wojciech POL
3. PALTRINIERI Gregorio ITA
mix 4x100 vegyes váltó döntő
1. USA
2. AUS
3. CAN, CHN
női 100 gyors selejtező Gyurinovics Fanni 28., Verrasztó Evelyn
férfi 200 hát selejtező Bernek Péter 2., Telegdy Ádám 8.
női 200 mell selejtező Sebestyén Dalma 22.
férfi 200 mell selejtező Gyurta Dániel 17.
női 4x200 gyors váltó döntő HUN (KESELY Ajna, VERRASZTO Evelin, JAKABOS Zsuzsanna, GYURINOVICS Fanni) 7.

férfi 200 vegyes döntő
1. KALISZ Chase USA
2. HAGINO Kosuke JPN
3. WANG Shun CHN
női 100 gyors középdöntő
férfi 100 gyors döntő
1. DRESSEL Caeleb Remel USA
2. ADRIAN Nathan USA
3. METELLA Mehdy FRA
női 50 hát döntő 1. MEDEIROS Etiene BRA
2. FU Yuanhui CHN
3. HERASIMENIA Aliaksandra BLR
férfi 200 mell középdöntő
női 200 pillangó döntő
1. BELMONTE Mireia ESP
2. HENTKE Franziska GER
3. Hosszú Katinka
7. Szilágyi Liliána
női 200 mell középdöntő
férfi 200 hát középdöntő Bernek Péter 6., Telegdy Ádám 9.
női 4x200 gyors váltó döntő
1. USA
2. CHN
3. AUS
6. HUN (KESELY Ajna, JAKABOS Zsuzsanna, VERRASZTO Evelin, HOSSZU Katinka)
férfi 50 gyors selejtező Lobanovszkij Maxim 18., Takács Krisztián 16.
női 50 pillangó selejtező Molnár Flóra 19.
férfi 100 pillangó selejtező Cseh László 10., Milák Kristóf 5.
női 200 hát selejtező Burián Katalin 11., Hosszú Katinka 2.
férfi 4x200 gyors váltó selejtező HUN (NEMETH Nandor, GRATZ Benjamin, TELEGDY Adam, KOZMA Dominik) 10.
női 800 gyors selejtező Kapás Boglárka 6., Késely Ajna 9.

női 100 gyors döntő
1. MANUEL Simone USA
2. SJOSTROM Sarah SWE
3. BLUME Pernille DEN
férfi 200 hát döntő
1. RYLOV Evgeny RUS
2. MURPHY Ryan USA
3. PEBLEY Jacob USA
6. Bernek Péter
női 200 hát középdöntő Burián Katalin 10., Hosszú Katinka 7.
férfi 50 gyors középdöntő Takács Krisztián 15.
női 200 mell döntő
1. EFIMOVA Yuliya RUS
2. GALAT Bethany USA
3. SHI Jinglin CHN
férfi 100 pillangó középdöntő Cseh László 6., Milák Kristóf 3.
női 50 pillangó középdöntő
férfi 200 mell döntő
1. CHUPKOV Anton RUS
2. KOSEKI Yasuhiro JPN
3. WATANABE Ippei JPN
férfi 4x200 gyors váltó döntő
1. GBR
2. RUS
3. USA
női 50 gyors selejtező Molnár Flóra 28.
férfi 50 hát selejtező Balog Gábor 27., Bohus Richárd 9.
női 50 mell selejtező Sztankovics Anna 27.
mix 4x100 gyors váltó selejtező HUN (KOZMA Dominik, NEMETH Nandor, JAKABOS Zsuzsanna, VERRASZTO Evelin) 4.
férfi 1500 gyors selejtező Kalmár Ákos, Rasovszky Kristóf

női 50 pillangó döntő 1. SJOSTROM Sarah SWE
2. KROMOWIDJOJO Ranomi NED
3. OSMAN Farida EGY
férfi 50 gyors döntő
1. DRESSEL Caeleb Remel USA
2. FRATUS Bruno BRA
3. PROUD Benjamin GBR
női 200 hát döntő
1. SEEBOHM Emily AUS
2. Hosszú Katinka
3. BAKER Kathleen USA
női 50 mell középdöntő
férfi 100 pillangó döntő
1. DRESSEL Caeleb Remel USA
2. Milák Kristóf
3. SCHOOLING Joseph SGP
3. GUY James GBR
5. Cseh László
női 50 gyors középdöntő
férfi 50 hát középdöntő Bohus Richárd 10.
női 800 gyors döntő
1. LEDECKY Katie USA
2. LI Bingjie CHN
3. SMITH Leah USA
5. Kapás Boglárka
mix 4x100 gyors váltó döntő
1. USA
2. NED
3. CAN
6. HUN (KOZMA Dominik, BOHUS Richard, JAKABOS Zsuzsanna, VERRASZTO Evelin)
női 400 vegyes selejtező Hosszú Katinka 1., Jakabos Zsuzsanna 12.
férfi 400 vegyes selejtező Gyurta Gergely 18., Verrasztó Dávid 3.
női 4x100 vegyes váltó selejtező HUN (BURIAN Katalin, SZTANKOVICS Anna, SZILAGYI Liliana, MOLNAR Flora) 10.
férfi 4x100 vegyes váltó selejtező HUN (BOHUS Richard, GYURTA Daniel, MILAK Kristof, KOZMA Dominik) 6.

női 50 mell döntő 1. KING Lilly USA
2. EFIMOVA Yuliya RUS
3. MEILI Katie USA
férfi 400 vegyes döntő
1. KALISZ Chase USA
2. Verrasztó Dávid
3. SETO Daiya JPN
női 50 gyors döntő
1. SJOSTROM Sarah SWE
2. KROMOWIDJOJO Ranomi NED
3. MANUEL Simone USA
férfi 50 hát döntő 1. LACOURT Camille FRA
2. KOGA Junya JPN
3. GREVERS Matt USA
női 400 vegyes döntő
1. Hosszú Katinka
2. BELMONTE Mireia ESP
3. PICKREM Sydney CAN
férfi 1500 gyors döntő
1. PALTRINIERI Gregorio ITA
2. ROMANCHUK Mykhailo UKR
3. HORTON Mack AUS
női 4x100 vegyes váltó döntő
1. USA
2. RUS
3. AUS
férfi 4x100 vegyes váltó döntő
1. USA
2. GBR
3. RUS
7. HUN (BOHUS Richard, GYURTA Daniel, MILAK Kristof, KOZMA Dominik)


#katacahu
 
@kataca.hu



Terepszemle

OLD KATACA.HU
Az elsõ magyar nyelvû vizes sportál. First hungarian watersport portal since 1996
Kiötlötte, megalkotta és fenntartja (ha van kedve+ideje)
: [Kataca] © 1996 óta
A KATACA.HU vízjellel ellátott fotókra minden jog fenntartva!