KAZAN 2015
MÛUGRÁS
  Gondos Flóra
  Kormos Villõ
  Reisinger Zsófia
  Bóta Botond

LINKEK
  hivatalos honlap
  eredmények
  élõ közvetítés

ÉREMTÁBLÁZAT
országAEB
1CHN151010
2USA13146
3RUS944
4AUS738
5GBR716
8HUN334
 
KATACAhome
 

HOME / SPORT / VERSENY / KAZAN 2015 VIZES VB

MÛUGRÁS


2015.07.24 (péntek)
férfi 1m mûugrás selejtezõ

2015.07.25 (szombat)
nõi 3m szinkron selejtezõ, döntõ 1. Kína (SHI Tingmao, WU Minxia)
2. Kanada (ABEL Jennifer, WARE Pamela)
3. Ausztrália (MILLS Samantha, QIN Esther)
17. Magyarország (Flóra, Kormos Villõ)
vegyes 10m szinkron torony döntõ 1. Kína (SI Yajie, TAI Xiaohu)
2. Kanada (BENFEITO Meaghan, RIENDEAU Vincent)
3. Ausztrália (BEDGGOOD Domonic, WU Melissa)
2015.07.26 (vasárnap)
férfi 10m szinkron torony döntõ 1. Kína (CHEN Aisen, LIN Yue)
2. Mexikó (GARCIA NAVARRO Ivan A., SANCHEZ SANCHEZ German Saul)
3. Oroszország (IZMAILOV Roman, MINIBAEV Victor)
nõi 1m mûugrás selejtezõ, elõdöntõ
2015.07.27 (hétfõ)
nõi 10m szinkron torony selejtezõ, döntõ 1. Kína (CHEN Ruolin, LIU Huixia)
2. Kanada (BENFEITO Meaghan, FILION Roseline)
3. Észak-Korea (KIM Un Hyang, SONG Nam Hyang)
13. Magyarország (Kormos Villõ, Reisinger Zsófia)
férfi 1m mûugrás döntõ 1. XIE Siyi CHN
2. KVASHA Illya URK
3. HIXON Mike USA
2015.07.28 (kedd)
férfi 3m szinkron döntõ 1. Kína (CAO Yuan, QIN Kai)
2. Oroszország (KUZNETSOV Evgenii, ZAKHAROV Ilia)
3. Nagy-Britannia (LAUGHER Jack David, MEARS Chris)
nõi 1m mûugrás döntõ 1. CAGNOTTO Tania ITA
2. SHI Tingmao CHN
3. HE Zi CHN
2015.07.29 (szerda)
nõi 10m torony selejtezõ, elõdöntõ 30. Kormos Villõ
36. Reisinger Zsófia
mix 3m/10m csapat döntõ 1. Nagy-Britannia (GALLANTREE Rebecca, DALEY Thomas)
2. Ukrajna (GORSHKOVOZOV Oleksandr, PROKOPCHUK Iuliia)
3. Kína (XIE Siyi, CHEN Ruolin)
2015.07.30 (csütörtök)
férfi 3m mûugrás selejtezõ, elõdöntõ 54. Bóta Botond
nõi 10m torony döntõ 1. KIM Kuk Hyang PRK
2. REN Qian CHN
3. PAMG Pandelela Rinong Anak MAS
2015.07.31 (péntek)
nõi 3m mûugrás selejtezõ, elõdöntõ 29. Gondos Flóra
férfi 3m mûugrás döntõ 1. HE Chao CHN
2. ZAKHAROV Ilia RUS
3. LAUGHER Jack David GBR
2015.08.01 (szombat)
férfi 10m torony selejtezõ, elõdöntõ
nõi 3m mûugrás döntõ 1. SHI Tingmao CHN
2. HE Zi CHN
3. CAGNOTTO Tania ITA
2015.08.02 (vasárnap)
vegyes 3m szinkron döntõ 1. Kína (WANG Han, YANG Hao)
2. Kanada (ABEL Jennifer, IMBEAU-DULAC Francois)
3. Olaszország (CAGNOTTO Tania, VERZOTTO Maicol)
férfi 10m torony döntõ 1. QIU Bo CHN
2. BOUDIA David USA
3. DALEY Thomas GBR
high diving
2015.08.03 (hétfõ)
férfi 27m torony selejtezõ
2015.08.04 (kedd)
nõi 20m torony döntõ 1. SIMPSON RachelleUSA
2. CARLTON Cesilie
3. NESTSIARAVA Yana BLR
2015.08.03 (szerda)
férfi 27m torony döntõ 1. HUNT Gary GBR
2. PAREDES BERNAL MEX
3. COLTURI David USA

#katacahu
 
@kataca.hu



Terepszemle

OLD KATACA.HU
Az elsõ magyar nyelvû vizes sportál. First hungarian watersport portal since 1996
Kiötlötte, megalkotta és fenntartja (ha van kedve+ideje)
: [Kataca] © 1996 óta
A KATACA.HU vízjellel ellátott fotókra minden jog fenntartva!